واردات و ترخیص کالا

واردات وترخیص کالا،واردات وترخیص کالا ازترکیه،خدمات ترخیص کالا،مراحل ثبت سفارش تا ترخیص کالا،واردات وترخیص پوشاک از ترکیه.

Varedat-768×409

واردات و ترخیص کالا

واردات و ترخیص کالا

یکی از مهمترین دغدغه‌های بازرگانان، ترخیص سریع و بدون دردسر اجناس و کالاهایشان از گمرک می‌باشد.

ترخیص کالا در ایران به مفهوم آماده‌سازی و ارائه اسناد و مدارکی از جمله مجوزات لازم جهت ترخیص کالا می‌باشد. ارزش‌گذاری کالا و استفاده از تعرفه صحیح برای قیمت آن، امری است که نیازمند تخصص و تجربه فراوان می‌باشد. لذا شرکت بازرگانی کارگو آرتمیس تجارت جهت رفع نیازهای تجار و بازرگانان عزیز فعالیت‌های تخصصی زیر را انجام می‌دهد.

– انتخاب کوتاهترین راه جهت ترخیص کالا با بکارگیری افراد با تجربه در گمرک.

– انتخاب مناسبترین ماخذ تعرفه به منظور جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان.

– اخذ کلیه مجوزها از ارگان‌های مختلف مانند دریافت ثبت سفارش از وزارت بازرگانی، اخذ معافیت گمرکی از وزارت بهداشت و سازمان تجهیزات پزشکی، قرنطینه گیاهی و .. برای ترخیص کالا از گمرک، پیگیری پرونده‌های دفتر ارزش و تعرفه شرکت در کمیسیون‌های گمرکی

بخش ترخیص شرکت کارگو آرتمیس تجارت با بهره‌گیری از کادر ارزنده کارشناسان مجرب و حق العملکار رسمی گمرک و جذب نیروهای کارآمد و متخصص با ارائه خدمات تخصصی در ترخیص کالا و واردات خط تولید کارخانجات مختلف، تجهیزات پزشکی، مواد اولیه دارویی، دارو، ملزومات و قطعات یدکی و مصرفی کارخانجات، مواد اولیه خط تولید، لوازم و قطعات یدکی خودرو سبک و سنگین، انواع مکمل‌های ورزشی، غذایی و مواد شیمیایی دارویی و … به عنوان یکی از پویاترین و خوشنام‌ترین شرکت‌های ترخیص کالا، آماده همکاری با بازرگانان و شرکت‌های تولیدی می‌باشد.

وجه تمایز ما در ارائه خدمات تخصصی بوده و با تجارب ارزشمندمان در سال‌ها فعالیت در امر ترخیص کالا توانسته‌ایم سرعت، دقت و کاهش هزینه‌ها را برای مشتریانمان به ارمغان آوریم. رمز موفقیت این شرکت  ارائه مناسب‌ترین راهکارهای ترخیص از طریق گمرکی و در صورت نیاز غیرگمرکی (مناطق آزاد- ته لنجی- مناطق آزاد) برای حفظ منافع اقتصادی شرکت‌هایی که افتخار همکاری با ایشان را داشته‌ایم بوده است.

با ۲ خط تلفن مستقیم آماده پاسخگویی به شما عزیزان در تمام ساعات شبانه‌روزی می‌باشد.

/ همه خدمات

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *